HAKKIMIZDA

İyi paketleme profesyonellerin işi!..
Çünkü iyi kalite, paketleme malzemesinin seçini dahil olmak üzere kendini her yerde gösterir.
Ürünler ve malzemeler her zaman iyi paketlenmeli ve korunmalı. Her hangi bir hasara sahip olmamalıdır.

Müşterinizin ürününü açarken memnun olması önemli!

Firmaların üretim başlangıcından müşterinin tüketim aşamasına kadar ürünlerin sağlıklı ve dayanıklı ortamlarda paketlenmesi, ambalajlanması ve müşterilere nakledilmeleri hayati bir öneme sahip.

Ambalaj ve paketleme alanında üretim yapan firmaların Ar-Ge çalışmalarına gerektiği önemi vermesiyle bu artık daha kolay.

Firmaların, göndereceği ürünlerin kalitesine dikkat ettiği kadar, ürünün sağlığını koruyucu ve deforme olmasını önleyen, doğru ambalaj ve paketleme yöntemini de seçmesi gerekir.

Pakeltaş, işte bu noktada çözüm ortaklığı ve danışmanlığı görevini üstlenmektedir. Sağlık, hijyen, görüntü ve dayanıklılık sağlayan ambalaj ve paketleme teçhizatının temininde, firmalarla birebir iş takipçisi olarak, hızlı ve hatasız bir şekilde hareket etmektedir. Ambalaj ve Paketleme sektöründeki yenilikleri müşterisine zamanında ve mümkün olan en uygun fiyatlarla sunarak, ambalaj ve paketlemenin kusursuz olmasına  yardımcı olmaktadır.

Unutmayın! Firmanızın sektöründe üst sıralarda kalması için, gerçekleşen üretimin kalitesi yanında ambalaj ve paketlemenin kalitesi ve sürekliliği en önemli unsurdur.

Pakeltaş, üzerine düşen sorumluluğun bilinciyle hareket etmektedir. Üretim planlaması yaparken ambalaj ve paketleme ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayın...

Hedefimiz;
“İlerleyen yaşam ve piyasa koşullarında kendimizi, işimizi nasıl geliştirir ve ülkemize nasıl katkı sağlarız” fikri ile doğup, kısa süre içerisinde Türkiye’nin önde gelen ambalajlama ve paketleme süreçlerinden oluşabilecek ihtiyaçların giderilmesine yönelik çözümler üreten lider bir kuruluş haline gelmektir.

Meyve ve Sebzeler tüketicilere ulaştırılmadan önce mutlaka ambalajlanmalıdır.

Yaş ve işlenmiş meyve ve sebzeler için farklı ambalajlar kullanılabilir. Ancak doğru ambalajlama yapılması son derece önemlidir.

Çünkü doğru ambalajlama ile ürünlerin muhafaza ömrü uzatılabilir ve sağlıklı koşullarda uzak mesafelere taşınması sağlanabilir.

Pakeltaş bu noktada 25 yıllık sektör deneyimi ile kaliteli paketleme ekipmanları ve ambalaj malzemeleri ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınızdır.